e-mail: syndyk@adres.pl      tel.: 570 750 540

Godziny otwarcia: 9:00-17:00

O nas

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem doświadczonych prawników i doradców restrukturyzacyjnych zawodowo zajmujących się stanami kryzysowymi przedsiębiorstw. Od 15 lat (może więcej do weryfikacji) zajmujemy się zarządzaniem, doradztwem, restrukturyzacją, prowadzeniem i przekształcaniem przedsiębiorstw. Współpracujemy ze specjalistami w różnych dziedzinach, co pozwala nam znajdować rozwiązania innowacyjne i zarazem nieobarczone nadmiernym ryzykiem. Naszą misją jest ratowanie przedsiębiorstw w trudnej sytuacji, ale jesteśmy także w stanie ocenić czy istnieje zagrożenie dla obecnie prowadzonej działalności i udzielić pomocy na etapie poprzedzającym wystąpienie zagrożeń. W przypadku jeśli zwrócą się Państwo do nas gdy będzie zbyt późno na restrukturyzację, pomożemy zredukować straty i przeprowadzić postępowanie upadłościowe w sposób możliwie mało uciążliwy.

Marcin Komadowski

Doradca restrukturyzacyjny, syndyk

Swoją przygodę z biznesem rozpocząłem w 1997 r. otwarciem własnej działalności gospodarczej, którą prowadzę do dziś. Zajmowałem się szerokim spektrum działalności, przy czym zawsze istotnym elementem były usługi dla biznesu. Własna działalność pozwoliła mi zrozumieć złożoność prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce oraz pozyskać grono wypróbowanych współpracowników. Ugruntowana pozycja w biznesie pozwoliła mi w 2006 r. spróbować działalności na styku zarządzania w biznesie i prawa i rozpocząłem działalność jako syndyk przy Sądzie Rejonowym w Lublinie a następnie Sądzie Rejonowym Lublin Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku. W tym czasie przeprowadziłem ponad 30 postępowań. Długo oczekiwana dla mnie zmianą była nowelizacja prawa upadłościowego i naprawczego z przełomu lat 2015 i 2016, która w znacznym stopniu ułatwiła dwie kluczowe kwestie: możliwość realnej restrukturyzacji przedsiębiorcy i możliwość faktycznego oddłużenia osoby fizycznej. Te korzystne zmiany skłoniły mnie do skupienia się na działalności prawniczej , która obecnie dominuje w moim życiu zawodowym.

Piotr Wyrzykowski

Radca prawny

O mojej drodze zawodowej zdecydowała pierwsza praca, gdzie zetknąłem się z problematyką prawa gospodarczego i kwestią zarządzania przedsiębiorstwem w kryzysie. Swoją pracę w zakresie obsługi biznesu i postepowań upadłościowych rozpocząłem w 2002 r. co pozwoliło mi zebrać doświadczenie w oparciu o trzy główne regulacje prawne, które rządziły prawem upadłościowym oraz restrukturyzacyjnym w Polsce. Od 2007 r. prowadzę własną kancelarię, której celem jest obsługa działalności gospodarczej ze szczególnym uwzględnieniem pomocy w sytuacjach kryzysowych.

Przewiń na górę